KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046255
nr 1404 6255
Oidentifierad konstnär. Marin. Monogramsignerad HG. Olja på duk, 23x34cm, yttermått inklusive ram: 44x54cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:34:41
300 kr
400 kr